Načítání...

Historické 3D rekonstrukce
 a archeologické technologie

Stavíme od základů

Vytváříme 3D modely podle archeologických situací získaných z výzkumu. Modelujeme jak jednotlivé artefakty, tak i celé sídliště nebo hradiska. Využíváme technologii fotogrametrie, lidera a další. Detail modelu závisí na vašich požadavcích. Můžeme vytvořit pro prezentaci hrubý model, ale také jeho detailní realistickou podobu.

UKÁZKA

3D modelem to nekončí

3D modelem to teprve začíná. Po vymodelovaní a odsouhlasení můžeme vytvořit nejen hezké ilustrace, ale mnohem více. Ovládáme technologii animace, virtuálních prohlídek, projekci a rozšířené reality.

UKÁZKA

Hmatatelný model

Umíme virtuální 3D model vytisknout na 3D tiskárně a vy si můžete tak historii přímo ohmatat. Anebo ho využijete při výuce, prezentování či expozici.

Fotogrametrie zachová nálezovou situaci

Pomocí 3D fotogrametrie zdigitalizujeme vaše nálezy, sondy i celá naleziště. Je to nejlepší způsob jak zachovat v digitální formě situaci výzkumu přesněji podobně jako kresbou na papír. Budete se moci ke stavu výzkumu vrátit a podle libosti objekt fotogrammetrie otáčet a zvětšovat.

UKÁZKA

Jezdíme i do terénu

Pro váš výzkum zajistíme letecké snímkování, leteckou fotogrametrii, LIDAR, ale jsme také schopni zrealizovat detektorovou prospekci na lokalitě. Používáme vždy nejnovější technologie.

Ukázky z výzkumů

VÝBĚR PROJEKTŮ

Divider Icon Image
Zhlédněte naše úplné portfolio

Choose Colour style

Layout Style

BOX LAYOUT WIDE LAYOUT